SKENGDEITA Kontakty
 
   
LeutaschUbytovanieZimaLetoFotogaleriaDownloadKontakty
Relax centrumJedalenDrinkBarVelky ApartmanMaly ApartmanDvojlozkova izbaOrientacna obsadenostObjednat
Pension Anna Maria 2

C E N N Í K      2016 / 2017

*Dvojlôžková izba s vaňou, alebo so sprchou 12 – 25 m2

od 45,00 € s polopenziou v letnej sezóne / pre osobu a noc

od 50,00 € s polopenziou v zimnej sezóne / pre osobu a noc

Izba s manželskou posteľou, vaňa alebo sprchovací kút / WC, balkón, TV/DVD, Minimálna obsadenosť 1 * osoba, maximálna obsadenosť izby 2 osoby. Ceny sú uvedené za osobu a noc pri minimálnom pobyte viac ako 3 noci. Stravovanie – Polopenzia: široká ponuka raňajkového bufetu – švédskych stolov, 4 – chodové menu bufet – švédske stoly na večeru – (Polievka, dve hlavné jedlá, prílohy, šalát, dezert ). V cene je zahrnuté upratovanie, používanie WI-FI, parkovanie.

- pobytový poplatok 2,80 €/os/deň

- 1 pobytový deň GRÁTIS pri pobyte > 8 pobytových dní


*Dvojizbový apartmán s 2 kúpeľňami cca 30 m2

55,00 € s polopenziou v letnej sezóne / pre osobu a noc

60,00 € s polopenziou v zimnej sezóne / pre osobu a noc

Obývacia izba s pohodlnou rozkladacou sedačkou vhodnou na spanie pre 2 dospelé osoby, vaňa, alebo sprchovací kút/ WC, balkón, TV/SAT/DVD. Spálňa s manželskou posteľou, vaňa alebo sprchovací kút / WC. Minimálna obsadenosť izby 3 osoby, max. obsadenosť izby 4 osoby. Ceny sú uvedené za osobu a noc pri minimálnom pobyte viac ako 3 noci. Stravovanie – Polopenzia: široká ponuka raňajkového bufetu – švédskych stolov, 4 – chodové menu bufet – švédske stoly na večeru – (Polievka, dve hlavné jedlá, prílohy, šalát, dezert ). V cene je zahrnuté upratovanie, používanie WI-FI, parkovanie.

- pobytový poplatok 2,80 €/os/deň

- 1 pobytový deň GRÁTIS pri pobyte >8 pobytových dní

* Ceny pre deti a ceny pri obsadení dvojlôžkovej izby 1 osobou - na požiadanie. Domáce zvieratko: 10,00 €/ pob. deň bez krmiva


Izby a apartmány sú hosťom k dispozícii od 15:00 do 21:00 hod v deň príchodu. V deň odchodu prosíme uvoľniť izbu do 10:00 hod..