SKENGDEITA Kontakty
 
   
LeutaschUbytovanieZimaLetoFotogaleriaDownloadKontakty
Lyziarske trateBezkarske trateSportyAdrenalinove sportySeefeldMosernReithScharmitz

Fotogaleria

Mapy spojenia

Pocasie

Pocasie

ZIMNÁ DOVOLENKA – LEUTASCH

Anna – Maria Pension ***, situovaný v 16 km dlhej Leutaschskej doline. Prírodná scenéria, výnimočné klimatické podmienky a dostatok snehu počas šiestich mesiacov v roku, služby a servis na najvyššej úrovni, sú faktormi, ktoré robia toto stredisko olympijských športov jedinečným a fascinujúcim.

V samotnom Leutaschi a jeho blízkom okolí (Seefeld, Reith, Scharnitz, Mösern) je k dispozícii až 290 km bežeckých lyžiarskych dráh vo všetkých stupňoch náročnosti, na klasické lyžovanie alebo skating a 150 km udržiavaných zimných turistických chodníkov. Je to raj pre horských cyklistov, skialpinistov, lyžiarov, snowboardistov, či horolezcov. Pre vyznávačov alpského lyžovania  je k dispozícii lyžiarske stredisko s vyše dvadsiatimi lanovkami a dvadsaťtri kilometrov dlhými upravovanými zjazdovými traťami ľahkej,

strednej a najťažšej kategórie, umiestnenými vo výške 1 200 až 2 100 metrov. Viaceré zjazdovky sú v prevádzke aj v noci - pri umelom osvetlení. Nechýba možnosť korčuľovania, využitia squashových, tenisových kurtov a hál, bazénov, fitnes štúdií, snowboardovej U-rampy, lyžiarskej školy, jazdy na koni, či piatich sánkarských dráh.

Neďaleko Anna – Maria Pension *** sa nachádza lyžiarsky svah so 4 vlekmi a možnosťou takmer dvojkilometrového nočného sánkovania cez osvetlenú trasu, vedúcu aj cez les z vrcholu zjazdovky do údolia.

   

© Samuel Consulting Group s.r.o., 2008
Design & Webmaster: Chino Moreno